Wpisy użytkownika - VIOLETTA novela. ❤ z dnia 19 czerwca 2014

Liczba wpisów: 1

estupido
 
- VIOLETTA novela. ❤: ★ ask.fm/desaparecio

Przypominam, że DO DZIŚ można wysyłać prace konkursowe: estupido.pinger.pl/m/22024885

Nie tak dawno zakończyliśmy drugi sezon Violetty, w kinach mogliśmy również podziwiać film Violetta: Koncert, a tutaj znowu pojawia się niespodzianka od polskich kin!
Violetta znów pojawi się na ekranach sieci kin m.in Multikino!
e21407c8002020a353a293b5.jpg

TEEN MUSIC FEST - co to jest?
To festiwal, który będzie trwał trzy dni. Podczas niego, na ekranach kin zagoszczą filmy idoli dzieci i nastolatek.
Na stronie Multikina można już zamawiać bilety na trzy ekranizacje:
„Violetta: Koncert” to film, który został nakręcony w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani mogli zobaczyć, nie tylko to co działo się podczas występów na żywo, ale również jak ich idole spędzali wolny czas między występami. W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani Violetty zobaczą Martinę Stoessel, Jorge Blanco oraz inne gwiazdy serialu w zupełnie nowej odsłonie. Widzowie będą mogli poznać kulisy trasy koncertowej oraz poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę.
Projekcja: 23 czerwca, 18.00
Concierto de Violetta @ Forum De Valencia 626.JPG

Poza tym pojawią się jeszcze dwa filmy o Justinie Bieberze:
Film „Justin Bieber: Never Say Never” opowiada o początkach kariery Justina Biebera. Trójwymiarowa produkcja ukazuje drogę do sławy nastoletniego idola dziewcząt, zdjęcia z przeszłości oraz materiał zarejestrowany podczas jednej z tras koncertowych wokalisty. Za reżyserię odpowiada Jon Chu, a za produkcję - menedżer młodego artysty, Scooter Brau oraz szef wytwórni Def Jam, L.A. Reid.
Projekcja: 24 czerwca, 18.00

„Justin Bieber. Believe” to jedyna szansa, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.
Projekcja: 25 czerwca, 18.00.

Macie zamiar wybrać się na którąś projekcje? :)
  • awatar blog. VIOLETTA. ♥: no nie wiem, ja nie mam multikina, a koncert już oglądałam, więc...
  • awatar GUAPO Jorge ❤: Raczej nie ;)
  • awatar Violetta Disney.♥: bede ogladac ;)
Pokaż wszystkie (19) ›