• Wpisów: 688
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 11:57
  • Licznik odwiedzin: 85 742 / 1908 dni
 
estupido
 
- VIOLETTA novela. ❤: ★ ask.fm/desaparecio

emea_vio_hbg_gbl_violetta_intervista_disney_channel_background_1920x1000_1.jpg


Jak dobrze wiecie - jakiś czas temu skończyły się nagrania do ostatniego sezonu "Violetty", ale członkowie fioletowej ekipy wcale nie próżnują. Ostatnio Tini i Damien udzielili się charytatywnie. Najpierw zacznijmy od naszej serialowej Violetty".
***
Mimo przygotowań do trasy koncertowej Violetta Live, dziewczyna znalazła czas, by odwiedzić szpital Matki i Dziecka i spotkać się z chorymi. Podczas wizyty, Tini wręczyła wszystkim małe podarunki - pluszaki, zabawki i gadżety z serialu Violetta.  To nie pierwszy raz, kiedy Tini udziela się charytatywnie. Jak sama podkreśliła - uwielbiam pomagać i sprawia jej to ogromną radość.
Tutaj możecie obejrzeć filmik z pobytu Tini w San Isidro.


Przejdźmy teraz do Damiena. Jak wiadomo, po skoczeniu nagrań, osoby z innych krajów, które powiększyły grono Violetty powróciły do swoich ojczystych krajów. Jedną z nich był Damien Lauretta. On też wykazał się dobrym sercem, bo w sowim kraju - Francji - również odwiedził jeden ze szpitali zabawiał tamtejsze dzieciaki. Na jego instagramie mogliśmy podziwiać wiele zdjęć. Można z nich wywnioskować, że z Damienem była świetna zabawa. Przygotował się, by klimat w szpitalu był świąteczny, bo m.in doszło do ubierania choinek i rozdawania prezentów.
10831730_738354342917347_1657457849_n.jpg


Poza tym dzieci chociaż na chwilę mogły zapomnieć o problemach, gdyż Damien postanowił zaśpiewać, zatańczyć, a także porobić sobie zdjęcia z dzieciakami i rozdać autografy.
Myślę, że to piękna sprawa móc pomagać dzieciakom. Oby więcej takich akcji ze strony fioletowej ekipy. Niech daje innym dobry przykład, w końcu mają rzeszę oddanych fanów z całego świata!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego